Youth organisation "Still running"

Jelgava, Latvia

News

Ko un kā mēs daram?
Nāc un izlasi!!! 

view:  full / summary

Business Young Entrepreneur

Posted by Stillrunning on November 8, 2015 at 11:40 AM Comments comments (0)

Pavadīt 10 dienas Rumānijas mazpilsētā Targu Ocna iespējams kādam šķiet garlaicīgi, bet ne šiem Still Running pārstāvjiem – Reinim, Evijai, Diānai, Jānim, Norai.

Internacionāla vide, pozitīvi cilvēki - draudzīga atmosfēra tas viss mūsu laiku tur padarīja neaizmirstamu. Ne tikai apmeklējot seminārus un radošās darbnīcas, bet arī dodoties ekskursij&...

Read Full Post »

Entrepreneur Women, Producer Ordu

Posted by Stillrunning on November 4, 2015 at 4:05 PM Comments comments (0)

"Entrepreneur Women, Producer Ordu" jauniešu apmaiņa norisinājās 2015.gada 15-23. oktobrī Ordu pilsētā Turcijā, kur Still running pārstāvēja 10 jaunieši.

Atsauksmes no grupas līdera Aiņa Sproģa:

 

"Ierodoties Ordu pilsētā Latvijas puiši pārsteidza vietējos (arī mēdijus) ar peldi Melnajā jūrā. Dienvidniekiem bija ...

Read Full Post »

Make Art, No hate

Posted by Stillrunning on October 6, 2015 at 4:40 PM Comments comments (0)

Un tā kādā pavisam parastā septembra trešdienā, kad visi kā parasti strādāja… 6 latvieši no still running tīma uzsāka traku roadtripu uz ERASMUS+ projektu Rumānijā - “Make Art, No Hate”. Saullēkts (gandrīz) un brokastis Zakopanē, kalnu baudīšana Slovākijā.. šampis uz robežām, jo dzīve ir jāsvin.

Pēc 30 ceļā pavadītām...

Read Full Post »

Sustainable Youth

Posted by Stillrunning on October 5, 2015 at 3:25 PM Comments comments (0)Hei, hei, visi esam atgriezušies no ekoloģiskā projekta Rumānijā. :)

 

Kopumā mums projekts ļoti patika, šajā projektā tiešām bija kur likt savas idejas, izdomu un radošumu.

 

Ļoti patika tas, ka visu nedēļu vācām ekoloģiskos materiālus (pudeles, papīrus utt.), lai pēc tam projekta beigās taisītu mākslas da...

Read Full Post »

Back to Nature

Posted by Stillrunning on September 30, 2015 at 3:20 PM Comments comments (0)

Mums šī bija iespēja gūt jaunu pieredzi, jo iepriekš nekad nebijām piedalījušies šāda veida ERASMUS+ projektos. Šī nedēļa ko pavadījām ārpus ikdienas rutīnas sniedza mums neaizmirstamus iespaidus, jaunus draugus, jaunas zināšanas – ļāva uz pasauli paskatīties ar plašāku skatu.

Turcijas iedzīvotāju dzīvesveids (tradīcijas, reliģijas...

Read Full Post »

Steps to Career

Posted by Stillrunning on September 6, 2015 at 4:20 PM Comments comments (0)

Still running pārstāvji piedalījās Erasmus + treniņkursā „Steps to a career” Rumānijā pilsētā Targu-Jiu no 10-18.augustam.

Neskatoties uz to, ka gaisa temperatūra visu nedēļu spītīgi turējās ap četrdesmit grādiem, dalībnieki, gan no Rumānijas, Grieķijas, Spānijas, Itālijas, Maķedonijas, Čehijas un Gruzijas lieliski pavadīja laiku. Tātad ...

Read Full Post »

Project "Www" in Slovakia

Posted by Stillrunning on August 4, 2014 at 12:30 PM Comments comments (0)

Projekts "Www" norisinājās Slovākijā no 2014. gada 7. - 14. jūlijam. Latviju un "Still running" apmācībās pārstāvēja seši dalībnieki, no dažādām Latvijas pilsētām. Cilvēki ar dažādu starptautisku treniņu pieredzi, bet visi gatavi kopējam piedzīvojumam Slovākijā. 

Pirmais patīkamais pārsteigums tika piedzīvots pirmo reizi ieraugot treni ...

Read Full Post »

Members meeting @Lucavsala

Posted by Stillrunning on July 28, 2014 at 11:30 AM Comments comments (0)

 

Here we are! Still running... (well it's actually sitting this time, but it's important time to time to stop in our run, meet and discuss what we have done and what we still wanna do in future).

 

So on 28th of july small members meeting was held in Lucavsala. Unfortunately only half of members were present, but still it was valuable ...

Read Full Post »

Training course "Move IT"

Posted by Stillrunning on November 20, 2013 at 4:00 PM Comments comments (0)

„Still Running” turpina skriet, piedalīties, būt aktīvi un nodibināt arvien vairāk jaunus kontaktus, kā pierādījums tam bija arī Eiropas Savienības „Jauntanes darbībā” programmā rīkotais apmācību kurss „Move it!”, kurā savu dalību ņēma arī „Still Running”.

Projekts tika organizēts Moldovā, Costesti 28/09 – 06/10/2013, pa...

Read Full Post »

Training course "The truth is in the nature"

Posted by Stillrunning on October 17, 2013 at 5:30 PM Comments comments (0)

Dārgie biedri, draugi un visi interesenti…

Kā jau zināms jauniešu organizācija „Still running” ir ļoti sportiska, aktīva, atraktīva un par vidi domājoša cilvēku apvienība. Tad nu pašā laikā nāca „Jaunatnes darbībā” piedāvājums piedalīties apmācībās „Patiesība ir tur - Dabā!” Zemgales reģiona organizācijā...

Read Full Post »

Rss_feed